user
Rejestracja
Mój koszyk
Menu

Dzięki ludziom takim jak Ty, byliśmy w stanie zmienić życie na całym świecie >614K zwierząt domowych (a liczba ta wciąż rośnie!)

Wszystko co robimy jest z myślą o Waszych pupilach

Moc zwierzaków

Zwierzęta są nie tylko urocze, ale także dobre dla naszego zdrowia! Oprócz tego, że utrzymują nas w dobrych humorach i aktywności, to mogą również zmniejszyć nasz poziom stresu. Według organizacji The American Heart Association, zwykłe głaskanie naszego ulubionego kota lub psa obniża ciśnienie krwi oraz uwalnia endorfiny (hormony dobrego samopoczucia). Zapewniają bezwarunkową miłość i wsparcie emocjonalne, zwierzęta są sercem każdego domu i wszystkiego, co robimy.
Dołącz do nas w mediach społecznościowych, aby zobaczyć, jak ludzie i zwierzęta dzielą się szczęściem oraz swoimi czystymi, bezpiecznymi domami.

Pomagasz ratować nam bezdomne zwierzęta każdego dnia

Podobnie jak Ty, bardzo dbamy o zwierzęta domowe - szczególnie te cierpliwie czekające na adopcję. Dlatego rodzina Bissell założyła BISSELL Pet Foundation® w 2011 roku jako zobowiązanie do poprawy dobrostanu zwierząt. 100% każdej darowizny pomaga w realizacji misji znalezienia domu dla każdego zwierzaka. Dzięki nam pomożesz dotrzeć do większej liczby obszarów i regionów oraz uratować więcej istnień. Razem możemy zmniejszyć liczbę zwierząt domowych przebywających w schroniskach.

Twoje wsparcie. Nasz cel. Ich życie. 
Dopóki każde zwierzę nie ma domu.

“Każdy powinien doświadczyć miłości zwierzaka ze schroniska i przekonać się, jak mogą zmienić Twoje życie.”
Cathy Bissell, Założyciel, BISSELL Pet Foundation

Europejscy partnerzy działający na rzecz ratowania zwierząt domowych

BISSELL Pet Foundation współpracuje z organizacjami zajmującymi się potrzebującymi   zwierzętami nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie, zwłaszcza w zakresie programów sterylizacji i kastracji, pomagając już ponad 2 500 kotom i psom. Ten kluczowy filar pracy zapobiega niechcianym miotom i radykalnie zmniejsza liczbę zwierząt domowych trafiających do schronisk. 

Innowacyjne produkty dla posiadaczy zwierząt domowych

Nasze pupile są urocze, ale są także  bałaganiarzami. Dlatego nasze produkty są zaprojektowane z wykorzystaniem technologii, która pozwala zwalczyć każdy nieprzyjemny zapach oraz  wyczyścić absolutnie każdy bałagan pozostawiony przez zwierzęta.
Dowiedz się więcej

Od Nas dla Was

W BISSELL od 1876 roku tworzymy najwyższej jakości produkty, które pozwalają na utrzymanie Twojego  otoczenia w czystości, pozostawiając tym samym  dużo czasu na cieszenie się czystym i zadbanym domem.
Mamy dla Ciebie szeroką gamę innowacyjnych produktów: od odkurzaczy czyszczących na mokro i sucho, urządzeniach czyszczących parą,  po profesjonalne produkty do usuwania plam. Wszystkie te produkty zostały opracowane z myślą o Twoich potrzebach, aby zachować Twój dom w nieskazitelnej czystości. Zajmiemy się Tobą.
Dowiedz się więcej