user
Rejestracja
Mój koszyk
Menu

Dostawy

Do jakich krajów są dostarczane zamówienia?
Zamówienia są dostarczane wyłącznie na terenie Polski.

Jaki jest koszt wysyłki?
Dla zamówień powyżej 99 zł koszt wysyłki wynosi 0 zł. Dla zamówień poniżej 99 zł koszt wysyłki zależny jest od wyboru metody dostawy: kurier GLS 15,99 zł, kurier za pobraniem 18,99 zł, paczkomaty InPost 11,99 zł.

Jak długo trwa realizacja wysyłki zamówienia?
Zamówienia wysyłane są w terminie do dwóch dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Co powinienem zrobić, jeśli wpisałem zły adres?
Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, możemy zmienić dla Ciebie adres. Prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym działem obsługi klienta, dzwoniąc pod numer tel. +48 323 256 070, bądź kontaktując się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Jeżeli powstał już nr listu przewozowego – prosimy o skontaktowanie się bezpośrednio z przewoźnikiem.

Dlaczego nie otrzymałem e-maila z potwierdzeniem zamówienia?
Możliwe, że e-mail z potwierdzeniem zamówienia trafił do folderu ze spamem. Jeśli potwierdzenia nie można znaleźć w spamie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Jak mogę anulować moje zamówienie?
Oczywiście staramy się przygotować Twoje zamówienie do wysyłki tak szybko, jak to możliwe, abyś nie musiał długo czekać. Ramy czasowe, w których zamówienia mogą zostać anulowane, są odpowiednio małe.
Jeśli chcesz anulować zamówienie, najlepiej jak najszybciej zadzwonić do działu obsługi klienta. Chętnie sprawdzimy dla Ciebie natychmiast, czy zamówienie może zostać anulowane.

Czy mogę zamówić dostawę pod inny adres?
Tak, podczas składania zamówienia możesz wybrać inny adres dostawy niż adres rozliczeniowy. Należy jednak pamiętać, że oba adresy muszą znajdować się na terenie Polski.

W jaki sposób zostanie wysyłana moja przesyłka?
Po złożeniu zamówienia wraz z przesyłką wyślemy Ci link do śledzenia przesyłki. Zamówienie zostanie dostarczone do Twojego domu za pośrednictwem firmy GLS, bądź do wskazanego paczkomatu InPost. Jeśli w momencie dostawy nie będzie Cię w domu, podjęta zostanie kolejna próba doręczenia. Dokładną lokalizację przesyłki znajdziesz na karcie zgłoszenia w swojej skrzynce pocztowej oraz online w naszym systemie śledzenia przesyłek.