user
Rejestracja
Mój koszyk
Menu

Szczotka obrotowa do podłóg twardych Crosswave® HF3/HF2 3669

Szczotka obrotowa do podłóg twardych Crosswave® HF3/HF2 3669

Szczelne podłogi twarde najlepiej wyczyścisz urządzeniem BISSELL® CrossWave® HF3/HF2 z naszą szczotką obrotową do podłóg twardych. Ten bezpieczny dla powierzchni zestaw sprawdza się w usuwaniu suchych i mokrych zabrudzeń z wszystkich szczelnych podłóg twardych – jednym urządzeniem zetrzesz rozlaną wodę i usuniesz okruchy jedzenia z kuchennej podłogi. Wykonana z mikrofibry szczotka obrotowa delikatnie wyciera uporczywe zabrudzenia z twardych podłóg i zasysa je do wnętrza urządzenia.
79,00 zł
z VAT

Opis produktu Szczotka obrotowa do podłóg twardych Crosswave® HF3/HF2 3669

Szczelne podłogi twarde najlepiej wyczyścisz urządzeniem BISSELL® CrossWave® HF3/HF2 z naszą szczotką obrotową do podłóg twardych. Ten bezpieczny dla powierzchni zestaw sprawdza się w usuwaniu suchych i mokrych zabrudzeń z wszystkich szczelnych podłóg twardych – jednym
urządzeniem zetrzesz rozlaną wodę i usuniesz okruchy jedzenia z kuchennej podłogi. Wykonana z mikrofibry szczotka obrotowa delikatnie
wyciera uporczywe zabrudzenia z twardych podłóg i zasysa je do wnętrza urządzenia. Aby rezultaty były jak najlepsze, BISSELL® zaleca używanie ze szczotką obrotową środków czyszczących do podłóg.
- Delikatne czyszczenie podłóg twardych pozwalające odkryć ich naturalny blask.
- Mycie szczelnych podłóg twardych i usuwanie suchych odpadków delikatną mikrofibrą, z której wykonano szczotkę obrotową.
- Obrotowa szczotka, którą łatwo wyczyścić i wymienić. Aby rezultaty sprzątania były jak najlepsze, BISSELL zaleca wymianę szczotki obrotowej po każdych 6 miesiącach czyszczenia.
- Optymalne rezultaty zapewnia stosowanie ze środkami czyszczącymi do podłóg marki BISSELL®.

Specyfikacja produktu

Głębokość produktu
6 cm
SKU
3669
Szerokość produktu
6 cm
Waga produktu
90 gram
Wysokość produktu
24.6 cm

Opinie

Kompatybilny produkty

Oto kilka bardziej kompatybilnych produktów, które mogą Cię zainteresować

Szczotka obrotowa do podłóg twardych Crosswave® HF3/HF2 3669
Szczotka obrotowa do podłóg twardych Crosswave® HF3/HF2 3669
79,00 zł
z VAT