MultiClean Spot & Stain

Odkurzacze ręczne

Bezpieczne i skuteczne ręczne urządzenia parowe

1  /  9

MultiClean Spot & Stain

Skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia w samochodzie i w domu

Dzięki wygodnemu urządzeniu BISSELL MultiClean Spot & Stain bez problemu poradzisz sobie z każdym nieoczekiwanym bałaganem w samochodzie i w domu. Urządzenie skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia przy użyciu wody, 2 specjalistycznych formuł czyszczących BISSELL oraz 4 narzędzi o potężnej sile ssania. Extra-długi i elastyczny wąż (2,20 m) umożliwia czyszczenie w najbardziej niedostępnych zakamarkach samochodu czy domu. W urządzeniu znajdują się dwa wymienne pojemniki, które z łatwością napełnisz i opróżnisz, wszystko po to, aby ułatwić Ci sprzątanie. Dzięki lekkiemu, przenośnemu urządzeniu Spot & Stain wreszcie naprawdę błyskawicznie usuniesz wszelkie zabrudzenia.

Skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia w samochodzie i w domu

Urządzenie BISSELL MultiClean Spot & Stain usuwa plamy i zabrudzenia wewnątrz i wokół domu - posprzątasz nim m.in. wnętrze samochodu, dywany oraz inne miękkie powierzchnie, np. kanapy czy materace.

Usuwa plamy i zabrudzenia przy użyciu wody, 2 specjalistycznych formuł czyszczących BISSELL oraz 4 ręcznych narzędzi o potężnej sile ssania.

Długi i elastyczny wąż (2,20 m) umożliwia czyszczenia w najbardziej niedostępnych zakamarkach samochodu czy domu. Dzięki przewodowi o długości 5 m możesz wyczyścić samochód lub inną powierzchnię bez odłączania i ponownego podłączania urządzenia.

Obejmuje 4 specjalistyczne narzędzia do precyzyjnego czyszczenia krawędzi, rogów i innych trudno dostępnych obszarów.

Wymienne pojemniki na wodę, które łatwo napełnić i opróżnić. Dzięki systemowi dwóch zbiorników do sprzątania używasz wyłącznie czystej wody, ponieważ brud zbiera się w osobnym pojemniku.

Pokaż więcej

Specyfikacja ogólna

Czyszczone powierzchnie Tapicerka, Wnętrza samochodów
Color Czarny i czerwony
Moc 275 - 330 W

Specyfikacja techniczna

Pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 1.1 L
Długość kabla 5.0 m
Pojemność zbiornika na brudną wodę (l) 1.4 L
Długość węża (m) XL - 2.20m
Czyszczenie na ciepło Tak - HeatWave Technology
W zestawie Urządzenie, 4 narzędzia, buteleczki z próbkami, instrukcja obsługi
Poziom hałasu (dB) 74.04 dB(A)
Technologia PowerJet Tak - w urządzeniu ręcznym
Narzędzia mała szczotka — 8 cm, duża szczotka — 15 cm, narzędzie suwane do szczelin XL, narzędzie do czyszczenia niedostępnych miejsc, narzędzie 3-w-1 do tapicerki, turboszczotka, wywabiacz plam
Waga 3.86 kg
Wyjmowany zbiornik na wodę Tak
O BISSELL

BISSELL to rodzinna firma, która od już pięciu pokoleń przoduje na rynku domowej czystości. Pragniemy ponad wszystko poznać i zrozumieć styl życia naszych klientów i ich potrzeby czystości. W tym celu badamy środowisko domowe, w którym żyją, i ich zwyczaje związane ze sprzątaniem.

Dowiedz się więcej o nas