SpotClean

Odkurzacze ręczne

Bezpieczne i skuteczne ręczne urządzenia parowe

1  /  5

SpotClean

Szybkie i łatwe usuwanie plam

Przygotuj się na nieoczekiwane plamy z urządzeniem BISSELL SpotClean. Środek trwale usuwa plamy z każdej powierzchni. Wystarczy woda, specjalistyczna formuła BISSELL i urządzenie do ręcznego czyszczenia o potężnej sile ssania.

Szybkie i łatwe usuwanie plam

Urządzenie do czyszczenia nieoczekiwanych plam - szybko i łatwo usuwa zabrudzenia, rozlane płyny i plamy

Trwale usuwa uporczywe plamy z pomocą formuły BISSELL Oxygen Boost

Czyści brud i plamy z wszystkich powierzchni - dywanów, wykładzin, tapicerki, samochodów i nie tylko

Technologia Heatwave - pomaga utrzymać stałą temperaturę wody w trakcie czyszczenia

Dzięki smukłej sylwetce przenoszenie i przechowywanie w ciasnych pomieszczeniach nie sprawia problemu

Zdejmowane zbiorniki na wodę ułatwiają napełnianie i opróżnianie

Zawiera próbki płynów Spot&Stain oraz Oxygen Boost

Pokaż więcej

Specyfikacja ogólna

Czyszczone powierzchnie Dywaniki, Tapicerka, Schody, Samochody, Usuwanie plam z dywanów
Color Biało-czerwony
Moc 330 W

Specyfikacja techniczna

Pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 1.1 L
Długość kabla 5.0 m
Pojemność zbiornika na brudną wodę (l) 1.4 L
Długość węża (m) 1.3 m
W zestawie SpotClean, próbki płynów czyszczących, podręcznik użytkownika
Poziom hałasu (dB) 74 dB(A)
Narzędzia gotowe do użytku / wbudowane Tak
Narzędzia 8 cm szczotka do uporczywych plam
Waga 3.86 kg
Wyjmowany zbiornik na wodę Tak

Obejrzyj nasze wideo

Podręcznik użytkownika

FAQ

1. Sprawdź, czy zbiornik na brudną wodę nie jest pełny. Możesz opróżnić zbiornik na dwa sposoby: okrągła nakrętka u dołu lub czarny gumowy korek u góry. Jeśli jest luźny lub brakuje go, urządzenie nie będzie miało siły ssącej. Sprawdź, czy przywrócono siłę ssącą.

 

spotclean

 

2. Zdemontuj zbiornik na brudną wodę. Spróbuj sprawdzić ssanie przy otworze poniżej zbiornika, przykrywając go dłonią.

 

spotclean filter

 

Jeśli w dalszym ciągu nie ma ssania, skontaktuj się z firmą BISSELL.

 

Jeśli jest ssanie, wyciągnij czarną uszczelkę u dołu pustego zbiornika, który został wyjęty. Sprawdź, czy jest wciśnięta, czy jej brakuje lub jest założona niepoprawnie w zbiorniku brudnej wody; sprawdź jej elastyczność, ściskając otwarty koniec i obserwując, czy się otworzy, a następnie załóż ją z powrotem. Wysoki bok uszczelki należy włożyć w zaokrąglony otwór (patrz zdjęcia poniżej).

 

spotclean filter

 

Aby wymienić uszczelkę w przypadku zagubienia lub deformacji, skontaktuj się z firmą BISSELL..

3. Załóż zbiornik brudnej wody i złap wąż. Sprawdź ssanie na końcu węża ze zdjętą nasadką, próbując wciągnąć wodę ze zlewu lub z kubka.

 • Jeśli na końcu węża NIE ma siły ssącej…
  -Sprawdź, czy wąż nie jest zatkany, podnosząc go powyżej urządzenia i umożliwiając spłynięcie wody do zbiornika brudnej wody. Jeśli woda nie spływa, skontaktuj się z firmą BISSELL.
 • Jeśli na końcu węża jest siły ssąca…
  -Sprawdź, czy nasadka do tapicerki nie jest pęknięta. W razie potrzeby wymień ją.
  -Wyczyść końcówkę dyszy w nasadce przy użyciu szczotki i spinacza do papieru.

4. Urządzenie SpotClean ma wbudowane zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem, które w razie zbyt wysokiej temperatury wyłącza zasilanie. Aktywacja zabezpieczenia powoduje wyłączenie silnika ssącego. W takim przypadku należy wyłączyć urządzenie i odłączyć je od prądu. Sprawdź, czy wąż i nasadka nie są zatkane, i udrożnij je w razie potrzeby. Sprawdź, czy w zbiorniku na brudną wodę ani wokół plastikowej wieży w środku nie ma zanieczyszczeń. Poczekaj trzydzieści (30) minut, aż zabezpieczenie termiczne zresetuje się i będzie można kontynuować czyszczenie.

5. Jeśli żadna z powyższych czynności nie spowodowała rozwiązania problemu, skontaktuj się z firmą BISSELL

1. Obejrzyj cały przewód zasilający pod kątem uszkodzenia. Jeśli je znajdziesz, dla własnego bezpieczeństwa nie korzystaj z urządzenia, dopóki nie wymienisz przewodu. W sprawie wymiany skontaktuj się z firmą BISSELL.

2. Spróbuj podłączyć przewód do innego gniazdka, a jeśli dalej nie ma zasilania, sprawdź bezpieczniki.

3. Urządzenie SpotClean ma wewnętrzne zabezpieczenie termiczne, które chroni je przed przegrzaniem. Aktywacja zabezpieczenia powoduje wyłączenie silnika ssącego. W takiej sytuacji wykonaj następujące czynności:

 • Wyłącz urządzenie i odłącz je od prądu. 
 • Sprawdź, czy koniec węża i szczotka nie są zablokowane, i w razie potrzeby udrożnij je. 
 • Sprawdź zanieczyszczenia w zbiorniku na brudną wodę i w razie potrzeby wyczyść je.

Pozostaw urządzenie odłączone przez około 30 minut w celu ostygnięcia silnika; zabezpieczenie termiczne automatycznie zresetuje się i można będzie kontynuować czyszczenie. Jeśli po wykonaniu powyższych czynności zabezpieczenie termiczne aktywuje się w dalszym ciągu, skontaktuj się z firmą BISSELL.

Heatwave Technology® udostępnia stałe źródło ciepła, aby utrzymać stałą temperaturę wody w procesie czyszczenia dywanu.

Wystarczy jedynie wkrętak płaski. W rurze jest zatrzask przytrzymujący przezroczystą pokrywę. Aby go zwolnić, włóż wkrętak do rury, nachylając ją ukośnie ku górze, i jednocześnie ściągnij przezroczystą pokrywę. Patrz zdjęcie:

 

spotclean

Wspornik uchwytu węża zakłada się z tyłu urządzenia po stronie zbiornika czystego. Elastyczny wąż owija się następnie wokół urządzenia utrzymywany w miejscu przez wspornik.

Nie wlewaj wrzątku ani wody podgrzanej w kuchence mikrofalowej. Do zbiornika można nalać wodę o temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza..

1. Po napełnieniu zbiornika czystej wody wodą i roztworem, spłucz czarną zakrętkę u dołu I zamocuj zbiornik na urządzeniu SpotClean. Zbiornik czystej wody w urządzeniu SpotClean ma wcięcia u dołu, które ułatwiają wyrównanie go. Dociśnij mocno w celu zamocowania na miejscu i sprawdź, czy między zbiornikiem a podstawą w urządzeniu nie ma szczelin.

spotclean tool

Po zdjęciu nasadki sprawdź, czy rura rozpyla, naciskając spust.

spotclean filter

Jeśli rura nie rozpyla, spróbuj wyczyścić dyszę rozpylacza przy użyciu rozgiętego spinacza do papieru.

spotclean

2. Sprawdź, czy w zbiorniku czystej wody znajduje się roztwór/woda. Nad zlewem można nacisnąć mały czarny zawór u dołu zbiornika, aby zobaczyć, czy woda przechodzi przez niego. Jeśli woda nie przechodzi przez zawór, może być konieczna wymiana zbiornika.Jeśli woda przechodzi przez zawór, urządzenie może już być wyeksploatowane. Delikatnie podnieś zbiornik czystej wody, naciskając spust rozpylacza, LUB delikatnie ściśnij zbiornik czystej wody, naciskając spust rozpylacza.

3. Jeśli rozpylacz działa po zdjęciu nasadki, może być konieczne wyczyszczenie nasadki. Końcówkę rozpylacza w nasadce można wyczyścić szczotką lub spinaczem do papieru. Ponadto należy sprawdzić, czy nasadka nie jest pęknięta.

Pomogło? Jeśli nie...

Wciągnij kilka zbiorników pełnych ciepłej, czystej wody do zbiornika brudnej wody. Spowoduje to wyczyszczenie osadów w rurkach roztworu w elastycznym wężu. Następnie ponownie sprawdź działanie rozpylacza.

Jeśli rozpylacz nie działa w dalszym ciągu, skontaktuj się z firmą BISSELL.

Zlokalizuj miejsce wycieku. Jeśli urządzenie przecieka u dołu zbiornika czystej wody, sprawdź pytania dotyczące wycieku ze zbiornika czystej wody.

Sprawdź, czy kolumna separatora w zbiorniku brudnej wody jest założona prawidłowo. Strzałka na kolumnie separatora powinna być wyrównana z ikoną kłódki na zbiorniku brudnej wody. Jeśli separator nie jest zablokowany, woda będzie wyciekać ze zbiornika brudnej wody lub u dołu urządzenia. Patrz zdjęcie:

 

spotclean

Zdejmij zbiornik czystej wody, napełnij go i sprawdź, czy przecieka (zbiornik wyjęty z urządzenia).

 
 • Jeśli TAK; zbiornik czystej wody przecieka, patrz pytanie dotyczące wycieku ze zbiornika czystej wody.
 • o Jeśli NIE; zbiornik czystej wody NIE przecieka, spróbuj wykonać następujące czynności:
  -Wyjmij zbiornik brudnej wody i sprawdź, czy woda znajduje się w obszarze odbiorczym. Jeśli woda znajduje się w obszarze odbiorczym, sprawdź, czy w zbiorniku brudnej wody jest prawidłowo założona czarna uszczelka (wysoka strona uszczelki powinna być włożona do otworu w zewnętrznej, zaokrąglonej stronie zbiornika). Sprawdź, czy uszczelka jest otwarta, wyjmując ją i ściskając wysoką połę w celu wymuszenia otwarcia na końcu. Patrz zdjęcia poniżej:

spotclean

 

spotclean

 

Sprawdź, czy pływak w zbiorniku brudnej wody działa normalnie. Opróżnij zbiornik brudnej wody i kilka razy go obróć. Pływak powinien łatwo zsuwać się tam i z powrotem. Jeśli pływak zablokował się w pozycji otwartej, woda może dostać się do obudowy urządzenia. W razie potrzeby może być konieczna wymiana kolumny pływaka.

Jeśli w obszarze odbiorczym nie ma wody, skontaktuj się z firmą BISSELL.

eśli jednak wyciek rzeczywiście pochodzi z dołu urządzenia (i nie występuje problem z kroku 2), skontaktuj się z firmą BISSELL.

1. Sprawdź, czy czarna uszczelka jest włożona do końca. Jeśli nie jest włożona do końca do zbiornika brudnej wody, będzie przyczyną wycieku ze zbiornika. Uszczelkę można włożyć tylko w jeden sposób.

2. Sprawdź, czy w czarnej uszczelce nie utknęło żadne zanieczyszczenie. Jeśli tak się stało, uszczelka nie wejdzie do końca do zbiornika brudnej wody i będzie przyczyną wycieku. Patrz zdjęcia poniżej:

 

spotclean

 

3. Sprawdź, czy kolumna separatora w zbiorniku brudnej wody jest założona prawidłowo. Strzałka na kolumnie separatora powinna być wyrównana z ikoną kłódki na zbiorniku brudnej wody. Jeśli separator nie jest zablokowany, woda będzie wyciekać ze zbiornika brudnej wody lub u dołu urządzenia. Patrz zdjęcie poniżej:

 

spotclean

Sprawdź, czy zawór zbiornika przecieka. Czarny okrągły zawór u dołu powinien swobodnie poruszać się po naciśnięciu palcem. Jeśli jest unieruchomiony lub wypchnięty, co powoduje wyciek roztworu, spróbuj go przycisnąć, aby przesunął się z powrotem.

Dodatkowo sprawdź, czy w zbiorniku nie ma pęknięć ani dziur. Wymiana zbiornika rozwiąże problem w każdym przypadku.

O BISSELL

BISSELL to rodzinna firma, która od już pięciu pokoleń przoduje na rynku domowej czystości. Pragniemy ponad wszystko poznać i zrozumieć styl życia naszych klientów i ich potrzeby czystości. W tym celu badamy środowisko domowe, w którym żyją, i ich zwyczaje związane ze sprzątaniem.

Dowiedz się więcej o nas