Powerfresh Lift Off Steam Mop

Urządzenia parowe

Bezpieczne dla podłóg i skuteczne

1  /  5

Powerfresh Lift Off Steam Mop

Wielofunkcyjne urządzenie parowe 2w1

Mop parowy BISSELL Lift-Off to wielofunkcyjne urządzenie 2 w 1: wysoce skuteczny mop parowy do twardych powierzchni oraz przenośna myjka parowa idealna do czyszczenia kuchni, łazienek, mebli ogrodwych, rusztów i nie tylko. Szybki system grzewczy o mocy 1600 W gwarantuje wysoką temperaturę pary i jest gotowy do pracy w 30 sekund. Para wodna o wysokiej temperaturze czyści, dezynfekuje i usuwa najbardziej uporczywe plamy, pozostawia powierzchnie nieskazitelnie czyste i eliminuje 99,9% bakterii i zarazków.

Zdejmowana nakładka parowa z wbudowanym wężem pozwala na czyszczenie powierzchni ponad podłogą w całym domu. Zestaw zawiera kilka nakładek do czyszczenia różnych powierzchni, np. urządzeń i blatów kuchennych, łazienek, okien, fug, a nawet kół samochodowych i mebli ogrodowych.

Wielofunkcyjne urządzenie parowe 2w1

Para wodna o wysokiej temperaturze czyści, dezynfekuje i usuwa najbardziej uporczywe plamy, pozostawia powierzchnie nieskazitelnie czyste i eliminuje 99,9% bakterii i zarazków w całym domu

Zdejmowana nakładka parowa pozwala na czyszczenie powierzchni ponad podłogą w całym domu

Zestaw narzędzi do czyszczenia specyficznych powierzchni obejmuje: szczotkę do fug, szczotki precyzyjne, narzędzie do czyszczenia powierzchni płaskich z nakładką z mikrofibry, 2 pady z mikrofibry (1 miękki, 1 szorstki)

Ręczne sterowanie strumieniem pary umożliwia dostosowanie strumienia do wymagań różnych powierzchni w domu

Trójkątna obrotowa stopa umożliwia sprawne operowanie urządzeniem i sprzątanie rogów

Wyjątkowo długi wąż i zestaw akcesoriów do precyzyjnego czyszczenia

Pokaż więcej

Specyfikacja ogólna

Czyszczone powierzchnie Wodoszczelne podłogi twarde, Wykładziny z krótkim włosiem, Czyszczenie poza podłogą
Color Tytanowy i niebieski
Moc 1600 W

Specyfikacja techniczna

Pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.4 L
Długość kabla 7.5 m
Sterowanie dotykowe Tak
Rodzaj stopy Trójkątna
Rodzaj grzałki Technologia Flash Heater
W zestawie 4 łatwe do złożenia części: korpus, stopa, uchwyt i gwint; 2 pady z możliwością prania (1 miękki, 1 szorstki); 3 szczotki, instrukcja obsługi
Pady do mopa 2x pady (1x miękki/ 1x szorstki)
Gotowy do pracy w 30 sekund
Wyjmowana nakładka parowa Tak
Filtr pary Nie
Temperatura pary 90° - 95°
Ciśnienie pary Nie dotyczy - technologia Flash Heater
Czas trwania programu pary Do 21 minut
Moc ssania (aW) 7 aW
Narzędzia Wąż przedłużający (1.5 m) / szczotka do fug / środek do czyszczenia tkanin / szczotki precyzyjne / narzędzie do czyszczenia powierzchni płaskich z nakładką z mikrofibry / 2 pady z mikrofibry (1 miękki. 1 szorstki)
Zmienny wyrzut pary Tak
Pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0,4 L
Ssanie na mokro 400 ml
Wbudowany wąż Nie - oddzielny wąż 1,5 m
Wyzwalacz pary Tak
Wyjmowany zbiornik na wodę Nie

Obejrzyj nasze wideo

FAQ

Twój nowy mop parowy nie ma przycisku zasilania. Mop zostanie włączony przez podłączenie do prądu i pozostanie włączony, dopóki nie zostanie odłączony. Użyj przycisku poziomu pary, aby wybrać poziom pary, którego chcesz użyć. Kontrolka wskaźnika poziomu pary będzie po włączeniu migać na niebiesko, a świecić ciągle na niebiesko, gdy mop będzie gotowy do wytwarzania pary.

Zbyt długie pozostawanie urządzenia w bezruchu może tworzyć mleczne plamy lub pasy na woskowanych podłogach. Można je usunąć przy użyciu octu i wody.

Zawsze należy pamiętać o dokładnym zmieceniu lub odkurzeniu podłogi przed użyciem mopa. Jest to konieczne w celu pozbycia się wszelkich luźnych śmieci.

Sprawdź rodzaj podłogi. Mop parowy PowerFresh® doskonale nadaje się do podłóg pokrytych kafelkami, panelami, linoleum, marmurem, kamieniem oraz do lakierowanych podłóg drewnianych. Mop nie nadaje do czyszczenia nielakierowanych podłóg drewnianych.

Czy kiedykolwiek do zbiornika wlewano ciecze inne niż woda? Woda to jedyna ciecz, którą można wlać do zbiornika na wodę. Każda inna ciecz, jak ocet, może powodować smugi na podłodze, ale przede wszystkim może trwale uszkodzić mopa.

Jeśli w zbiorniku nie było nigdy nic innego niż woda, spróbuj usunąć smugi wilgotnym ręcznikiem.

Teraz przyjrzyj się nakładce na pada z mikrofibry. Jeśli widać na niej dziwnie wyglądającą substancję, najprawdopodobniej pochodzi ona z podłogi.

Jeśli można usunąć smugi ręcznikiem lub na nakładce jest jakaś substancja, smugi są prawdopodobnie powodowane przez pastę lub wosk do podłóg. Używanie mopa na podłogach woskowanych może zmniejszyć ich połysk.

Jeśli nie woskujesz ani nie polerujesz podłóg, przeczytaj instrukcję konserwacji od producenta podłogi.

Jeśli smugi można usunąć, wypierz nakładki w łagodnym detergencie w pralce. Nie dodawaj zmiękczacza ani wybielacza do tkanin.

Uważaj! Już po kilku minutach użytkowania mop staje się gorący, szczególnie w okolicach podstawy i w ogólności u dołu (uchwyt nie nagrzewa się). Z tyłu mopa przypomina o tym plakietka ostrzegawcza.

1. Najpierw sprawdź, czy zbiornik wody jest dobrze wciśnięty w mopa.

2. Następnie sprawdź, czy nakrętka nie jest pęknięta.

3. Sprawdź, czy gumowa uszczelka na końcówce nakrętki jest nadal zamocowana do nakrętki. Czy oprócz wody używasz jakiegokolwiek innego środka w zbiorniku? Ocet spowoduje deformację uszczelki. Inne środki mogą spowodować pęknięcie uszczelki i/lub innych części urządzenia. Pamiętaj, aby do zbiornika nalewać wyłącznie wodę. Nie używaj octu ani żadnych innych środków w zbiorniku.

4. Sprawdź, czy zawór x (znajdujący się w wylocie pokrętki ) działa prawidłowo. Naciśnij zawór nad zlewem, aby sprawdzić, czy woda wycieka ze zbiornika. W razie problemu, nakrętka wymaga wymiany.

O BISSELL

BISSELL to rodzinna firma, która od już pięciu pokoleń przoduje na rynku domowej czystości. Pragniemy ponad wszystko poznać i zrozumieć styl życia naszych klientów i ich potrzeby czystości. W tym celu badamy środowisko domowe, w którym żyją, i ich zwyczaje związane ze sprzątaniem.

Dowiedz się więcej o nas