MultiReach™ Ion Plus 25.2V

Odkurzacze pionowe

Idealne do szybkich, codziennych porządków

1  /  9

MultiReach™ Ion Plus 25.2V

Lepsze ssanie - Moc wygody

Bateria litowo-jonowa 25,2 V w odkurzaczu MultiReach™ umożliwia do 40 minut nieprzerwanej pracy i daje Ci moc, której potrzebujesz do posprzątania wszystkich bałaganów, małych i dużych.

Dzięki technologii EdgeREACH™, wyjątkowej funkcji oferowanej wyłącznie przez BISSELL, cała moc ssania skierowana jest do krawędzi końcówki, podczas gdy przedni kanał ssania jest zamknięty. Rozwiązanie to umożliwia wyjątkowo skuteczne odkurzanie aż do samych listew podłogowych. Wyjmowany odkurzacz ręczny umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie powierzchni powyżej podłogi - wszędzie tam, gdzie znajduje się brud. Panel kontrolny pozwala regulować moc ssania, szybkość oraz włączać lub wyłączać szczotkę.

Uchwyt składany w dwóch miejscach pozwala na dotarcie do powierzchni pod meblami oraz łatwe przechowywanie. Model 25,2 V wyposażony jest w ssawkę szczelinową, miękką szczotkę do kurzu oraz rurę przedłużającą, które pomogą w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc i powierzchni ponad podłogą

Lepsze ssanie - Moc wygody

Bateria litowo-jonowa 25,2 V w odkurzaczu MultiReach™ umożliwia do 40 minut nieprzerwanej pracy

Dzięki technologii EdgeREACH™, wyjątkowej funkcji oferowanej wyłącznie przez BISSELL, cała moc ssania skierowana jest do krawędzi końcówki, podczas gdy przedni kanał ssania jest zamknięty. Rozwiązanie to umożliwia wyjątkowo skuteczne odkurzanie aż do samych listew podłogowych

Odkurzacz Multireach™ 25.2V jest niewiarygodnie lekki i zwrotny – idealnie nadaje się do codziennych porządków

Dzięki uchwytowi składanemu w 2 miejscach, który pozwala na dotarcie do miejsc pod meblami i łatwe przechowywanie, oraz wyjmowanemu odkurzaczowi ręcznemu, który umożliwia czyszczenie powierzchni powyżej podłogi, posprzątasz wszędzie tam, gdzie znajduje się brud

Dołączone akcesoria, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, rura przedłużająca, pomagają wyczyścić trudno dostępne miejsca i powierzchnie ponad podłogą

Panel kontrolny umożliwia regulację mocy ssania oraz włączanie i wyłączanie szczotki

Cyfrowy wyświetlacz pokazuje stan napełnienia worka, poziom baterii + informację o działaniu funkcji EdgeREACH™

Pokaż więcej

Bezpieczne użycie dla marmuru, ceramiki, kamienia, winylu, laminatu, linoleum i wodoszczelnych podłóg z twardego drewna.

Specyfikacja ogólna

Czyszczone powierzchnie Wykładziny, Podłogi twarde, Czyszczenie poza podłogą, Schody
Color Tytan i limonka

Specyfikacja techniczna

Dodatkowa szczotka obrotowa Tak - obrotowa szczotka do twardych powierzchni
Typ baterii Litowo-jonowa 25.2 V
Pojemność (l) 0.4 L
Stacja ładująca Tak
Czas ładowania 4 godziny
Przyciski na uchwycie Tak
Długość kabla 7.6 m
Filtracja Zmywalny
Składany uchwyt Tak - do sprzątania pod meblami i ułatwiający przechowywanie
Odkurzanie twardych powierzchni 0.96
W zestawie MultiReach Ion Plus 25.2V, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, dodatkowa szczotka obrotowa, rura przedłużająca, podręcznik użytkownika
Poziom hałasu (dB) 80 dB(A)
Odkurzanie dywanów 0.17
Wyjmowana szczotka Tak - ułatwiająca konserwację
Czas pracy Do 40 minut
Moc ssania (aW) 19 aW
Moc zmienna Tak
Narzędzia Szczotka do kurzu, nakładka do różnych powierzchni, rura przedłużająca do odkurzacza ręcznego
Wyjmowana szczotka obrotowa Yes - for easy maintenance
Waga 2.63 kg

Obejrzyj nasze wideo

FAQ

• Modele 1311 i 1312 mają regulację siły ssania na uchwycie. Pamiętaj o dostosowaniu siły ssania do rodzaju czyszczenia. Ssaniem można sterować, naciskając przycisk +/- na uchwycie. Słychać będzie różnicę w dźwięku silnika — głośniejszy przy większej sile ssącej i niższy przy mniejszej.

• W odkurzaczach 1311 i 1312 zastosowano technologię EdgeReach™. Jeśli urządzenie nie działa poprawnie, sprawdź, czy wyłączono technologię EdgeReach. Jeśli nie została wyłączona, kurz będzie rozdmuchiwany z przodu urządzenia i nie będzie wciągany. Jeśli jednak chcesz używać technologii EdgeReach, naciśnij przycisk „EdgeReach” na uchwycie. Spowoduje to włączenie funkcji EdgeReach i zaświecenie kontrolek po obu stronach stopy, aby było wiadomo, że jest ona włączona. (Patrz zdjęcia poniżej).

EdgeReach bar

Sprawdź, czy stopa jest całkowicie wsunięta do korpusu urządzenia i czy odkurzacz ręczny jest całkowicie zablokowany na miejscu w korpusie urządzenia. Jeśli odkurzacz ręczny nie będzie w pełni zablokowany na miejscu na korpusie odkurzacza, urządzenie nie włączy się.

Odłącz odkurzacz ręczny od korpusu urządzenia. Złap za uchwyt odkurzacza ręcznego i wyciągnij go.

Sprawdź, czy pojemnik na śmieci jest pusty. Naciśnij czarny przycisk poniżej przycisku zasilania na odkurzaczu ręcznym. Pociągnij pojemnik na śmieci w dół, wyjmij filtr i ekran filtru, a następnie wysyp śmieci do kosza. (Patrz zdjęcie poniżej).

dirt cup

Sprawdź, czy pojemnik na śmieci jest prawidłowo zamocowany do odkurzacza ręcznego. Przy zakładaniu powinno być słyszalne kliknięcie, a między pojemnikiem a pakietem baterii nie powinno być odstępów. (Patrz zdjęcie poniżej).

BISSELL multireach

Odłącz odkurzacz ręczny od korpusu urządzenia. Odłącz pojemnik na śmieci od odkurzacza ręcznego i włącz urządzenie, aby sprawdzić siłę ssania w rurze silnika. (Patrz zdjęcie poniżej).

suction

Jeśli w przewodzie silnika jest ssanie przy odłączonym odkurzaczu ręcznym, włącz zasilanie i sprawdź ssanie na końcu dyszy.

Jeśli nie ma ssania, sprawdź, czy dysza nie jest zatkana. Jeśli tak, usuń przeszkodę i ponownie sprawdź ssanie.

Suction power

Czy pojemnik na śmieci jest pełny? Jeśli jest pełny, opróżnij go. Jeśli jest pusty, sprawdź filtr i ekran filtru. Czy są brudne? Jeśli są brudne, zdejmij pojemnik na śmieci z odkurzacza ręcznego. Wyciągnij ekran filtru, który zawiera filtr, ze środka pojemnika na śmieci. Wyciągnij biały filtr (musisz odblokować filtr, aby go wyciągnąć) i umyj ekran filtru i filtr w ciepłej wodzie z łagodnym detergentem. Przed włożeniem ich z powrotem do pojemnika na śmieci sprawdź, czy są zupełnie suche. (Na zdjęciach poniżej przedstawiono, jak usunąć filtr z ekranu).

filter

filter

Umyj wnętrze pojemnika na śmieci i ponownie zainstaluj filtry, złóż odkurzacz ręczny i zamocuj na korpusie urządzenia. Sprawdź ssanie urządzenia. Kontynuuj, jeśli w dalszym ciągu nie ma ssania.

Zdejmij stopę i sprawdź drożność w trzech miejscach (patrz zdjęcia poniżej):

floor nozzle

filter

Czy stopa jest zamocowana na swoim miejscu? Podczas poprawnego mocowania do urządzenia powinno być słyszalne kliknięcie.

• Czy urządzenie jest całkowicie naładowane? Jeśli nie, znajdź w często zadawanych pytaniach zagadnienie „Brak zasilania” i poszukaj instrukcji dotyczących ładowania.

• Jeśli po wykonaniu powyższych procedur rozwiązywania problemów siła ssąca urządzenia jest mała lub nie ma ssania w ogóle, należy skontaktować się z firmą BISSELL.

Czy akumulator jest całkowicie naładowany? Jeśli nie, przed naładowaniem sprawdź, czy urządzenie jest w wyłączone, a ładowarka jest podłączona do czynnego gniazdka sieci elektrycznej.

Modele 1311 i 1312 wymagają pełnego, 4-godzinnego cyklu ładowania przed pierwszym użyciem; kolejne ładowania mogą trwać do 4 godzin, zależnie od stopnia rozładowania.

 

Charging

 

Model 1313 wymaga pełnego, 8-godzinnego cyklu ładowania przed pierwszym użyciem; kolejne ładowania również wymagają pełnych 8 godzin, aby bateria zachowała pełną pojemność.

 

Charging

 

Używaj wyłącznie ładowarki dostarczonej z odkurzaczem MultiReach; sprawdzaj, czy ładowarka jest prawidłowo podłączona do podstawy ładującej, jeśli dany model ją ma.

• Czy przewód zasilający jest pewnie podłączony do gniazdka? o Jeśli tak, sprawdź, czy nie zadziałał bezpiecznik w domowej instalacji elektrycznej. o Sprawdź, czy ładowarka jest prawidłowo podłączona do podstawy ładującej. o Sprawdź, czy ładowarka jest ciepła. o Jeśli ładowarka nie nagrzewa się podczas ładowania (patrz diagramy powyżej), może być konieczna jej wymiana. Uwaga: Ładowarka nie będzie się nagrzewać, jeśli urządzenie jest już naładowane lub prawie naładowane.

Jeśli po wykonaniu wszystkich tych czynności w dalszym ciągu nie ma zasilania, skontaktuj się z firmą BISSELL.

Wszystkie odkurzacze Multireach™ wyłączą ładowanie po pełnym naładowaniu. Jednak modele 12 V należy ładować tylko po kompletnym rozładowaniu. Modele 18 V i 15,2 V mogą być podłączone do ładowarki przez cały czas.

Siła ssąca nie maleje
- Model 1311 działa około 40 minut z normalną siłą ssania i około 28 minut ze ssaniem maksymalnym.
- Model 1312 działa około 30 minut z normalną siłą ssania i około 20 minut ze ssaniem maksymalnym.
- Model 1313 działa około 15 minut (w tym modelu nie ma regulacji ssania).

Lżejszy i bardziej kompaktowy - Akumulator NiMH ma taki sam ciężar i wymiary jak akumulator litowo-jonowy.

• Długi okres przechowywania
- Akumulatory NiMH mogą codziennie rozładowywać się o 1–5% swojej pojemności. Akumulatory litowo-jonowe mogą zachowywać energię nawet przez miesiące przechowywania.

• Prosta konserwacja, brak efektu pamięci akumulatora

Oznaczenie modelu i numer seryjny znajdują się z tyłu odkurzacza ręcznego.

Multireach serial number

Czy pojemnik na śmieci jest pełny?

Jeśli pojemnik na śmieci jest pełny, opróżnij go.

Jeśli jest pusty, sprawdź, czy nie brakuje filtru i ekranu filtru, a jeśli są, sprawdź, czy są poprawnie zamontowane w pojemniku na śmieci (filtr blokuje się w ekranie filtru). (Patrz zdjęcia poniżej).

 

filter

 

filter

 

Czy nie brakuje filtru?

Jeśli tak, należy go zamówić. Nie wolno korzystać z urządzenia bez filtru i ekranu filtru. Może to spowodować uszkodzenie silnika i unieważnienie gwarancji.

Czy filtr lub ekran filtru jest brudny?

o Jeśli tak, zdemontuj pojemnik na śmieci z odkurzacza ręcznego. Wyciągnij ekran filtru, który zawiera filtr, ze środka pojemnika na śmieci. Wyciągnij biały filtr (musisz odblokować filtr, aby go wyciągnąć) i umyj ekran filtru i filtr w ciepłej wodzie z łagodnym detergentem. Przed ponownym zamontowaniem filtrów w pojemniku na śmieci sprawdź, czy są całkowicie suche a wnętrze pojemnika jest czyste. (Na zdjęciach poniżej przedstawiono, jak usunąć filtr z ekranu).

 

filter

 

filter

 

Wymyj wnętrze pojemnika na śmieci przed zamontowaniem filtrów, aby dokładnie zamontować filtry.

 

Czy pojemnik na śmieci jest prawidłowo zatrzaśnięty na miejscu?

Jeśli nie, zdemontuj pojemnik na śmieci i zamontuj go ponownie. Zatrzaśnięciu na korpusie odkurzacza ręcznego powinien towarzyszyć odgłos kliknięcia.

Jeśli odkurzacz w dalszym ciągu wydmuchuje kurz, skontaktuj się z firmą BISSELL.

 • Sprawdź, czy zasilanie szczotki jest włączone. Jeśli nie, szczotka nie będzie się obracać. Uwaga: Włącznik szczotki jest wyłączany za każdym razem, gdy odkurzacz jest wyłączany.

  Sprawdź, czy nic nie blokuje rolki szczotki.

 • Jeśli są przeszkody:
  -  Urządzenie wyposażono w zabezpieczenie rolki, które wyłącza ją, gdy większy przedmiot zablokuje szczotkę.
  -  W takim przypadku należy wyłączyć urządzenie i usunąć blokadę.

  o Jeśli nie widać przeszkód...
  -  Może być konieczne wyczyszczenie rolki szczotki ze śmieci. Wyłącz odkurzacz i odwróć szczotką do siebie
  -  Z prawej strony na stopie u dołu urządzenia znajduje się mechanizm blokujący. Jeśli jest zablokowany, suwak wskazuje symbol blokady. Aby odblokować, przesuń strzałkę w kierunku symbolu odblokowania. (Patrz zdjęcia poniżej).

  lock

  Podnieś zatrzask, wyjmij szczotkę z podstawy i wyczyść ją ze śmieci. (Zobacz na zdjęciach poniżej, gdzie jest zatrzask).. Note:  o Uwaga: Nie ma paska do wyjęcia i sprawdzenia.

  lift the tab

  Po wyjęciu rolki szczotki sprawdź, czy zaślepki rolki szczotki ani obudowa stopy nie są uszkodzone. Ponadto usuń ewentualne śmieci zebrane na rolce szczotki.

  Załóż szczotkę z powrotem na miejsce i zablokuj, przesuwając strzałkę w kierunku symbolu blokady. Kwadratowy koniec pasuje do kwadratowego gniazda poniżej zatrzasku blokującego. Sprawdź szczotkę, obracając ją ręcznie. Jeśli się obraca, ustaw odkurzacz pionowo, włącz zasilanie i sprawdź, czy szczotka się obraca przez przezroczyste okienko szczotki.

  Jeśli szczotka nie obraca się, ponownie zdejmij stopę, wyjmij szczotkę i spróbuj użyć innej szczotki (jeśli była w komplecie z odkurzaczem). Jeśli inna szczotka działa, niedziałającą szczotkę trzeba wymienić.

  Jeśli druga szczotka również nie obraca się, skontaktuj się z firmą BISSELL.

Sprawdź, czy urządzenie stoi na poziomej powierzchni i po pozostawieniu utrzymuje pozycję pionową. Jeśli odkurzacz przewraca się, skontaktuj się z firmą BISSELL.

O BISSELL

BISSELL to rodzinna firma, która od już pięciu pokoleń przoduje na rynku domowej czystości. Pragniemy ponad wszystko poznać i zrozumieć styl życia naszych klientów i ich potrzeby czystości. W tym celu badamy środowisko domowe, w którym żyją, i ich zwyczaje związane ze sprzątaniem.

Dowiedz się więcej o nas