• prod slide

    Dokładne czyszczenie krawędzi i rogów

    Dokładne czyszczenie krawędzi i rogów dzięki technologii EdgeREACH™. Mocny akumulator 18 V oraz technologia EdgeREACH™ umożliwiają do 30 minut niewiarygodnie skutecznego czyszczenia krawędzi i rogów. 

MultiREACH™ 18V

Kompleksowe odkurzanie od krawędzi do krawędzi

Multireach™ 18V to lekki, bezprzewodowy odkurzacz kolumnowy, wyposażony w uchwyt składający się w dwie strony oraz wyjmowany odkurzacz ręczny dla łatwego czyszczenia wszystkich miejsc. Dzięki mocy 18 V odkurzacz umożliwia do 30 minut nieprzerwanej pracy, pozwalając na mniejsze lub większe porządki. Technologia EdgeREACH™ zapewnia silne ssanie przy krawędziach końcówki odkurzacza, dzięki czemu możliwe jest usuwanie brudu nawet z trudno dostępnych rogów. 

18v-MultiREACH-Orange
30-m-MultiREACH-Orange
advanced-MultiREACH-Orange
Suction-MultiREACH-Orange
Two-way fold handle back 18V
Two-way fold handle forward 18V

Łatwość użycia

Akumulator litowo-jonowy 18 V umożliwia do 30 minut nieprzerwanej pracy z taką samą mocą ssania. 


Lekki, bezprzewodowy odkurzacz z uchwytem zginającym się w dwie strony oraz wyjmowanym odkurzaczem ręcznym, dzięki którym możliwe jest czyszczenie powierzchni powyżej podłogi.


Dzięki technologii EdgeREACH™, wyjątkowej funkcji oferowanej wyłącznie przez BISSELL, cała moc ssania kierowana jest do krawędzi końcówki, podczas gdy kanał ssania w przedniej części jest blokowany. Rozwiązanie to umożliwia wyjątkowo skuteczne odkurzanie aż do samych listew podłogowych.


Urządzenie wyposażone jest w cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje stan napełnienia worka, stan naładowania akumulatora oraz informację dotyczącą aktywacji funkcji EdgeREACH. 

Łatwość użycia