• Multifunction steam cleaner

    Para, naturalna czystość.

    Bezpieczny i skuteczny sposób na idealną czystość bez użycia zbędnych detergentów.

Lift-Off

Wielofunkcyjne urządzenie do czyszczenia parą

Dwa urządzenia w jednym, otrzymujesz potężny mop parowy do czyszczenia podłóg oraz ręczne urządzenie do czyszczenia parą – doskonałe do kuchni, łazienki i innych wymagających miejsc

Readyin30sec_POL
steamcontrol_POL
22 minutespertank_POL
1600 watts steam power_POL

Łatwość użycia

Eliminuje nawet 99,9% bakterii i zarazków.
W zestawie wiele przydatnych akcesoriów, abyś mógł jeszcze lepiej wykorzystać moc pary.
System kontroli pary pozwala wybrać ciśnienie pary.
Napełnij zbiornik w łatwy sposób bezpośrednio z kranu bez używania kubeczków czy lejków.
Łatwo dostaje się pod meble i w trudno dostępne miejsca.
Czyszczenie parą – 100% bez chemii.

Specyfikacja techniczna

Powierzchnia Twarde pokrycia podłogowe, pojedyncze dywany, duże dywany
Kolor Biało-czerwony
Moc 1500 W
Czas trwania programu pary 20-25 minut (w zależności od ustawień/użycia)
Gotowy do pracy w 30 sekund
Zmienny wyrzut pary Tak
Rodzaj grzałki System na podstawie promieniowania cieplnego
Pojemność zbiornika na wodę 0.57 l
Wymienny zbiornik na wodę Tak
Filtr pary Tak - wymienny
Teleskopowa rączka Demontowany w celu wygodnego przechowywania
Wyzwalacz pary Tak
Końcówka mopa 2 x końcówka mopa (1 x delikatna / 1 x szorstka końcówka)
Skład końcówki mopa biała płaska - poliester 80%, 20%, poliamid biała/szara - poliester 58%, polipropylen 42%
Długość kabla 7.6 m
Waga 4.2 kg
Łatwy krętlik stopy Tak
Rodaj stopy Duża, podłużna stopa
Wąż Tak - 1.5 m
Narzędzia 2 x główka ze szczotką czyszczącą / 1 x szczotka do fug / 1 x ściągaczka do okien / 1 x narzędzie do powierzchni płaskich / 2 x końcówka do powierzchni płaskich

Polecamy Ci...

  • Szczotki – Lift-Off Steam Mop
  • Nakładki na mopa – Lift-Off Steam Mop
  • Filtr wody – Lift-Off Steam Mop
  • Woda demineralizowana o zapachu wiosennej bryzy
  • Woda destylowana o zapachu cytrynowym
Gdzie kupić »

Najczęściej zadawane pytania

Mop parowy Lift-Off — odgłosy stukania

Stukanie to normalny odgłos pompy próbującej przepchnąć wodę przez urządzenie. Zdarza się to podczas pierwszego użycia, za każdym razem, gdy skończy się woda, po wymianie filtra oraz gdy urządzenie jest nieużywane przez dłuższy czas i woda wyparuje. Jeśli to pierwsze użycie urządzenia, przytrzymaj wciśnięty spust nawet przez 1,5 minuty, aż hałas ucichnie. Jeśli to NIE jest pierwsze użycie urządzenia, odgłos oznacza, że przepływ wody jest zablokowany. Sprawdź, czy w zbiorniku jest woda i czy filtr jest osadzony prawidłowo bez szczelin. Jeśli mop nie był używany przez dłuższy okres, przytrzymaj spust przez 30 sekund, co powinno rozwiązać problem.

Mop parowy Lift-Off — odgłosy stukania

Stukanie to normalny odgłos pompy próbującej przepchnąć wodę przez urządzenie. Zdarza się to podczas pierwszego użycia, za każdym razem, gdy skończy się woda, po wymianie filtra oraz gdy urządzenie jest nieużywane przez dłuższy czas i woda wyparuje. Jeśli to pierwsze użycie urządzenia, przytrzymaj wciśnięty spust nawet przez 1,5 minuty, aż hałas ucichnie. Jeśli to NIE jest pierwsze użycie urządzenia, odgłos oznacza, że przepływ wody jest zablokowany. Sprawdź, czy w zbiorniku jest woda i czy filtr jest osadzony prawidłowo bez szczelin. Jeśli mop nie był używany przez dłuższy okres, przytrzymaj spust przez 30 sekund, co powinno rozwiązać problem.

Mop parowy Lift-Off — przeciek między filtrem a urządzeniem

1) Sprawdź, czy filtr jest prawidłowo włożony do urządzenia.
2) Sprawdź łącznik filtru. Jeśli jest odłamany w gnieździe, można spróbować usunąć odłamany fragment z gniazda przy użyciu małego wkrętaka. UWAGA: ODŁĄCZ URZĄDZENIE PRZED PRÓBĄ USUNIĘCIA ODŁAMANEGO ŁĄCZNIKA. Filtr nie należy do części objętych gwarancją. Jeśli nie możesz usunąć tego odłamka, skontaktuj się z firmą BISSELL.
3) Sprawdź, czy filtr nie jest pęknięty lub uszkodzony. Wymień filtr w razie potrzeby.
4) Sprawdź, czy gumowa uszczelka jest na swoim miejscu. Jeśli jej brakuje, konieczne jest zamówienie nowego filtru.
5) Jeśli gumowa uszczelka jest na miejscu, sprawdź, czy nie uległa odkształceniu. Jeśli używasz w zbiorniku czegokolwiek oprócz wody spowoduje to odkształcenie gumowego pierścienia. Ocet spowoduje odkształcenie. Inne środki mogą spowodować odkształcenie gumowego pierścienia i/lub innych części urządzenia. Zgodnie z instrukcją do napełniania zbiornika można używać WYŁĄCZNIE wody.
Jeśli problem z urządzeniem będzie występować w dalszym ciągu, prosimy o kontakt z firmą BISSELL.

Mop parowy Lift-Off — przeciek między zbiornikiem a filtrem

W razie wycieku wody sprawdź, czy nie pochodzi ona spod filtra.
1) Sprawdź, czy filtr jest na miejscu.
2) Sprawdź, czy zbiornik i pokrywka nie są uszkodzone lub nieprawidłowo zamontowane. Pokrywka w tym modelu musi być szczelnie dociśnięta.
3) Sprawdź, czy zbiornik i filtr są dokładnie włożone do urządzenia i nigdzie nie odstają.
4) Sprawdź, czy filtr nie jest pęknięty lub uszkodzony.

Mop parowy Lift-Off — brak zasilania

1) Sprawdź przewód zasilający na całej długości, czy nie jest uszkodzony. W razie uszkodzenia skontaktuj się z firmą BISSELL.
2) Sprawdź, czy urządzenie podłączono do działającego gniazdka sieci elektrycznej.
3) Poczekaj chwilę, aż mop się rozgrzeje, zanim zaczniesz sprzątanie.

Jeśli problem z urządzeniem będzie występować w dalszym ciągu, prosimy o kontakt z firmą BISSELL.

Mop parowy Lift-Off — brak pary

NIE UŻYWAJ W ZBIORNIKU OCTU ANI ŻADNEGO INNEGO ŚRODKA INNEGO NIŻ WODA.

Sprawdź następujące elementy:
1) Czy naciskając spust, wyczuwasz naprężenie?
Jeśli NIE, uchwyt jest niewłaściwie zamontowany. Odłącz przewód zasilający z gniazdka i ponownie zamocuj uchwyt. Odłącz urządzenie i ponownie zamocuj uchwyt
Jeśli TAK, sprawdź filtr…
a) Wyjmij filtr.
b) Sprawdź, czy na filtrze nie ma pęknięć z boku albo u góry. Sprawdź cały filtr I obejrzyj ślady formy na tworzywie sztucznym, czy nie widać na nich pęknięć. Mogą być one słabo widoczne, dlatego zbadaj filtr w dobrze oświetlonym miejscu. Jeśli widać pęknięcia, trzeba wymienić filtr.

2) Sprawdź kolor ziaren filtru — powinny być zielone. Jeśli ziarna filtru zmieniły kolor na niebieski, należy wymienić filtr. Aby zmaksymalizować wydajność filtru, można używać wody destylowanej.

3) Sprawdź, czy filtr jest osadzony prawidłowo i czy łącznik jest nienaruszony. Może być konieczne dociśnięcie filtru w celu likwidacji wszelkich odstępów między jego spodem I urządzeniem.

4) Sprawdź, czy zbiornik jest pełen wody o temperaturze pokojowej i czy pokrywka jest prawidłowo założona. Pokrywka w tym modelu musi być szczelnie dociśnięta. Sprawdź pokrywkę nad zlewem. Jeśli nie wypuszcza wody, może być konieczna jej wymiana.

5) Sprawdź, czy kontrolka gotowości świeci się. Grzałka może potrzebować minutę na podgrzanie wody.
Jeśli kontrolka gotowości nie świeci się…
Sprawdź, czy przewód zasilający podłączono do działającego gniazdka sieci elektrycznej. Jeśli po upływie minuty kontrolka gotowości nie zaświeci się i/lub urządzenie nie rozgrzeje się, prosimy o kontakt z firmą BISSELL.

Jeśli niebieska kontrolka gotowości świeci się:
a) Naciśnij spust; za pierwszym razem para może się pojawić po maksymalnie 2 minutach.
b) Sprawdź generator pary po zdjęciu zbiornika i filtru; w tym celu nalej niewielką ilość wody bezpośrednio do otworu, przez który filtr łączy się z urządzeniem, i wciśnij spust na maksymalnie 2 minuty. Przed sprawdzeniem pary sprawdź, czy zbiornik pary jest połączony z podstawą.

Jeśli po wlaniu wody do otworu filtru para NIE POJAWI SIĘ, zdejmij głowicę mopa, odkręcając jedną śrubę w podstawie urządzenia, i sprawdź, czy para pojawia się na końcówce rozpylacza. Przed kontynuacją sprawdź, czy po odłączeniu głowicy mopa zbiornik pary jest połączony z podstawą.

Jeśli po zdjęciu głowicy mopa, para NIE POJAWIA SIĘ, odłącz końcówkę rozpylacza i wyczyść ją spinaczem do papieru, pamiętając o zdjęciu zbiornika pary podczas czyszczenia końcówki rozpylacza. Jeśli w dalszym ciągu para nie pojawia się, skontaktuj się z firmą BISSELL.

Jeśli po zdjęciu głowicy mopa para POJAWIA SIĘ, głowica mopa może być niedrożna. Wlej ocet przez górę głowicy mopa, aby usunąć zanieczyszczenia.
Jeśli po wlaniu wody w otwór filtru para POJAWIA SIĘ, sprawdź wodę w filtrze. Jeśli filtr jest nowy, przepompowanie wody przez urządzenie może zająć kilka minut. W tym czasie urządzenie może emitować głośniejsze dźwięki, które wkrótce powinny ucichnąć. W celu nasycenia filtru można go namoczyć w zimnej wodzie na 10 do 15 minut.

Sprawdź naprężenie spustu. W razie braku naprężenia odłącz górny uchwyt i przyłącz go ponownie. Sprawdź, czy uchwyt jest dociśnięty do końca aż do zatrzaśnięcia na swoim miejscu. Jeśli spust w dalszym ciągu nie jest naprężony, należy wymienić uchwyt.

6) Czy zbiornik jest prawidłowo osadzony na urządzeniu? Przy zakładaniu powinno być słyszalne kliknięcie.

7) Zdejmij zbiornik i sprawdź, czy wężyk jest prawidłowo zablokowany na zbiorniku. Jeśli wężyk nie jest poprawnie zamocowany do podstawy, zamocuj go, a następnie umieść zbiornik z powrotem na podstawie.

Jeśli para nie pojawia się w dalszym ciągu, skontaktuj się z firmą BISSELL.

Mop parowy Lift-Off — para wychodzi z bocznych otworów wentylacyjnych

1) Ten otwór to zawór bezpieczeństwa. Jego zadaniem jest umożliwienie ujścia pary, jeśli coś blokuje jej drogę w urządzeniu. *OSTROŻNIE: Ten obszar może być gorący*

2) Sprawdź drożność końcówki rozpylacza po zdjęciu głowicy mopa, wykręcając jedną śrubę w podstawie urządzenia. *OSTROŻNIE: Końcówka rozpylacza może być gorąca*
Przy użyciu spinacza do papieru usuń wszelkie zanieczyszczenia z końcówki rozpylacza. Pamiętaj o odłączeniu zbiornika pary przed przystąpieniem do tych czynności.

3) Sprawdź filtr. Filtr może wymagać wymiany. Jeśli filtr ma niebieski kolor, należy go wymienić.

Jeśli problem z urządzeniem będzie występować w dalszym ciągu, prosimy o kontakt z firmą BISSELL.